Кали

Ранок над озером

Склад: 7 кал; 9 рожевих троянд; оформлення. ..

799 грн.Ніжне визнання

Склад: 13 червоних троянд; 6 калл; декоративна зелень. ..

899 грн.Квіткові букети можуть складатися з найрізноманітніших квітів. Останнім часом стало дуже модним дарувати на різні урочистості букет з калл. Це елегантні і надзвичайно ніжні квіти.

Кали відмінно виглядають і один з одним, і в поєднанні з іншими представниками флори. В каталозі Rozalli ви знайдете букети, де вони поєднуються з ніжно рожевими і яскраво червоними трояндами. Такий контраст надає композиції і ніжність, і енергію. Замовивши у нас букет, ви можете бути впевнені, що у нас буде найкраща доставка калл. У Тернополі ви не знайдете кращого інтернет-магазину!

Rozalli знає, як розповісти про ваші почуття

Кали - дуже красива і витончена квітка, яка стане ідеальним подарунком дівчині. Вони добре демонструють романтичні почуття того, хто дарує. Часто чоловіки підносять такий букет під час освідчення в коханні або навіть пропозиції руки і серця. Флористи Rozalli створять для вас унікальний і неповторний букет, а також запропонують цікаві варіанти для декору.

Ще один плюс для наших клієнтів - швидка доставка калл в Тернополі та області. З Rozalli ви можете бути абсолютно впевнені, що ваш букет буде доставлений точно в зазначений час, в цілості і свіжості.