Фрезії

Флор

Склад: 10 рожевих троянд (50-60 см.); 10 кущових троянд; 10 фрезій; 7 орхідей Ванда..

4 575 грн.Фіона

Склад: 19 рожевих троянд (60-70 см.); 10 гвоздик; 10 фрезій; 10 альстромерій; 9 ц..

3 599 грн.Морський бриз

Склад: 3 цимбідіума; 13 ірисів; 3 клематіса; 7 фрезії; 5 альстромерій; салал; офор..

2 399 грн.Заповітна Мить

Склад: 7 білих троянд (60-70 см.); 6 фрезій; 6 ірисів; пісташ; оформлення. ..

1 349 грн.Тюльпани по праву вважають весняними квітами. А ще однією супутницею весняного тепла є красуня фрезія. Ці квіти хоч і мають простий бутон, але він виглядає дуже красиво в букетах. В каталозі Rozalli ви знайдете багато варіантів квітковий композицій з фрезіями, які складають наші флористи на замовлення. Тут ви знайдете будь-які поєднання фрезії з іншими квітами: трояндами, ірисами, орхідеями, гвоздиками, альстромеріями. Щоб забезпечити свіжість, всі букети складаються лише під замовлення. Також у нас працює доставка фрезії в Тернополі та області. Доставка квітів - це не тільки дуже зручно, але ще і романтично!

Тільки кращі букети

Фрезія у флористиці є уособленням тепла, весни, молодості та довіри. Яскравий колір їх суцвіть здатний подарувати гарний настрій навіть в найхолодніші або похмурі весняні дні. Забарвлення пелюсток різні: фіолетовий, жовтий, білий і т.д.

Цінуються ці квіти не тільки за свій гарний вигляд, але і за чарівні пахощі. Букети з фрезіями від флористів Rozalli завжди тільки свіжі і зберігають свій аромат. Ми гарантуємо якість, а оперативність гарантує наша професійна кур'єрська доставка. Фрезія в Тернополі від Rozalli здатна прикрасити будь-яке свято, зробивши ваш подарунок неперевершеним: вишуканим, елегантним і витонченим.