Кульки

6 гелевих кульок

Склад: 6 гелевих кульок. ..

360 грн.


3 гелевих кульки у формі серця

Склад: 3 гелевих кульки у формі серця. ..

180 грн.


10 гелевих кульок з написом

Склад: 10 гелевих кульок з написом. ..

599 грн.


10 гелевих кульок

Склад: 10 гелевих кульок. ..

599 грн.


Наше життя складається не тільки з повсякденних днів. У ньому чимало свят, пам'ятних дат просто приводів зробити один одному приємне. Прикрасити наше життя допомагають не тільки квіти, а й повітряні кульки. І не думайте, що це прикраса підходить тільки для дітей. Від нього будуть в захваті не тільки малюки, а й дорослі, адже вони допомагають підняти настрій і створити атмосферу свята.

У нас ви зможете підібрати повітряні кульки на будь-який колір і розмір. Якщо ви не можете їх забрати, для вас працює кур'єрська доставка. Кульки в Тернополі від Rozalli завжди прибудуть вчасно і без затримок!

Красиво, весело, ефектно

Всі кульки, які ви знайдете в каталозі Rozalli, заповнені гелієм. Тому вони не стануть лежати на підлозі, а злетять до стелі. Вони стануть просто ідеальною прикрасою дитячого свята, адже малюки охоче будуть стрибати за ними, намагаючись схопити за стрічку. Можна вибрати як звичайні кульки, так і з малюнком. А для романтичних побачень або весілля Rozalli пропонує кульки у формі сердечок. Вибирайте і даруйте повітряну радість один одному!

Звертаємо увагу, що для вашої зручності у нас працює доставка кульок в Тернополі та області. Rozalli - відмінний декор для будь-якого свята.