Медведі

Тінг

Склад: Медведик коричневого кольору – 50 см. ..

1 049 грн.


Рижик

Склад: Медведик коричневого кольору – 100 см. ..

2 249 грн.


Пухнастик

Склад: Мишка коричневого цвета - 45 см. ..

899 грн.


Пломбір

Склад: Медведик білого кольору – 50 см. ..

1 049 грн.


Мішель

Склад: Медведик білого кольору – 80 см. ..

1 499 грн.


Кнопкіни

Склад: Медведик кремового кольору – 60 см. ..

1 349 грн.


Донг

Склад: Медведик кремового кольору – 40 – 50 см. ..

1 049 грн.


Бей

Склад: Медведик білого кольору – 20 – 30 см. ..

749 грн.


 Тедді

Склад: Медведик біло-жовтого кольору – 100 см. ..

2 249 грн.


 Вухань

Склад: Медведик коричневого кольору – 50 см. ..

1 049 грн.


Подарунки з нагоди і просто так можуть бути різними. Хтось дарує квіти, а хтось - ювелірні прикраси. Але не варто забувати, що представниці прекрасної половини людства просто обожнюють плюшеві іграшки. І більше всього їм до вподоби ведмедики.

Інтернет-магазин Rozalli пропонує великий вибір м'яких ведмедиків. Тут ви знайдете ведмедика на будь-який смак. Кожна іграшка з каталогу прикрашена милим бантиком або шарфиком. Крім замовлення плюшевого ведмедика у нас працює і доставка. М'які іграшки в Тернополі від Rozalli завжди доставляються без затримок, в точно обумовлені замовником терміни. Також ми працюємо і в містах області.

Чому ведмедики від Rozalli такі популярні?

Ми пропонуємо не тільки великий вибір іграшок за колірною гамою, але і за їх розмірами. Мінімальний розмір ведмежат становить 20 см, а максимальний - 1 метр. По суті це ціла колекція з плюшевих ведмежат. Тому годі шукати подарунок в іншому місці, а даруйте коханій чи подрузі кожен раз нову іграшку!

Крім самих плюшевих ведмедиків дуже хорошим поєднанням будуть іграшки з букетом квітів. Такий оригінальний подарунок точно підкорить серце дівчини і зачепить її до глибини душі. А швидка і професійна доставка м'яких іграшок в Тернополі від Rozalli дозволить дивувати кохану навіть на відстані!